Satın aldığınız kurs veya kurslarla ilgili bir şikâyetiniz olduğunda, satın aldığınz  günden itibaren 3 gün içerisinde infolondonbridge.com.tr’ye mail atarak ya da +90 312 417 00 90telefon numarasını hafta içi 09.30-21.30 saatleri arasında arayarak aşağıdaki koşullar dâhilinde iade edebilirsiniz. Çalışma saatleri içerisinde WhatsApp destek hattı veya Web Sitesinde bulunan Canlı Sohbet uygulaması üzerinden bizlere ulaştığınız taktirde aynı gün işleme alınır. Çalışma saatleri dışında gerçekleşen talepler bir sonraki gün işleme alınabilecektir.

Web sitesi üzerinden satın aldığınız kurs veya kursların iade işlemi için kurs veya kurslarınızı müşteri hizmetleri ile görüşerek İade gerçekleştirebilirsiniz.

İade edeceğiniz kursa ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı kursların da aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade Koşulları

Temel kural olarak aldığınız kursu kurs alım tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde sözleşme koşulları kapsamında www.londonbridge.com.tr’nin düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

London Bridge Dil Okulu web sitesi üzerinden satın aldığınız ve iadesini mağazaya yaptığınız kurs ve kursların tutar iadesi mağazadan nakit olarak yapılamamaktadır. İadeniz alışveriş yaptığınız karta yapılacaktır. Bu süreci müşteri hizmetlerimiz ile takip edebilirsiniz.

İade ettiğiniz kurslar iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler inceleme bittikten sonraki 10 gün içerisinde yapılmaktadır.