Mert Fındıkçı
Mert Fındıkçı
2022-04-01
Bu kursa yazıldığım için mutluyum ve çok memnunum. Her zaman her konuda yardımcı oluyorlar. Öğrencilerine değer veren, her türlü ders desteğini sağlayan, etüt ve çok daha fazla şeyi rahatça alabildiğiniz bir kurs. Ebru Hanım, Kübra Hanım ve Canan Hanım çok yardımcı oldular. Beklentilerinizin karşılanmasını geçin, çok daha fazlasını alabildiğiniz bir yer. Öğretmenler çok deneyimli ve bilgili. Gelişimime çok yardımcı oldular. Herkese kursu tavsiye ederim.
ali iraq
ali iraq
2022-03-10
Almanca goethe sınavı için özel ders aldık çok memnun kaldım Tubğa hocaya teşekkürler
Korzay Aksu
Korzay Aksu
2022-03-08
Babamla birlikte kayıt olmaya geldik, çok memnunuz 🙂 Konuşma sınıfları ve ders içerikleri İngilizce öğrenme konusunda çok faydalı.
mustafaalnour marmar
mustafaalnour marmar
2022-02-28
this school it's very good
Ceren Bilkoç
Ceren Bilkoç
2022-02-22
Müthiş bir dershanee hepinizi çok seviyorumm 😍😍
volkan aksu
volkan aksu
2022-02-14
Onlarca kurstan teklif aldıktan sonra bana en mantıklı gelen kurs. Eğitmenler gayet ilgili, çalışanlar güleryüzlü ve yardımsever. Hizmet-fiyat performansı anlamında gayet iyi. Yöneticiler yaş tahmini konusunda biraz zayıf olsalar da:) gayet enerjik ve keyifliler...Bir de kantinde filtre kahve olsa tadından yenmez...
ayat MD
ayat MD
2022-02-13
Amazing school! The teachers and staff are awesome, helpful and kind. I highly recommend this place to everyone.
Hüseyin Kemal Tunçay
Hüseyin Kemal Tunçay
2022-02-12
Uzun süredir almanca eğitimi almak için dil kursları araştırıyordum. bir gün yolum london bridge’le kesişti, kübra hanım olsun, eğitmenlerimiz olsun dil öğreniminin zor olmadığını bana öğrettiler, özgüvenimi kazanmamı sağladılar. kübra hocam ve london bridge ailesine tesekkur ediyorum. kesinlikle tavsiye ediyotum.
dilara erdan
dilara erdan
2021-12-15
yaklaşık 1.5 aydır London Bridge’teyim, ilk öncelikle söylemeliyim ki kayıt olduğumda inanılmaz tatlı insanlarla konuşup kaydoldum. hepsi çok anlayışlıydı. dersler çok eğlenceli, türk ve yabancı hocalarla alıştırmalar yapmak öğretileni pekiştirmede çok etkili oluyor. özellikle de kantindeki canımız Hatice ablamız sayesinde bile gelebilirmişim.🥺♥️
Ara!
×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize info@londonbridge.com.tr adresine e-posta gönderin.

× Bilgi almak için ulaşabilirsiniz!