A1 seviyesi iki bir kişi; Somut kazanımın nasıl olur da günlük kullanımı ve çok temel ifadeleri anlayabilir ve kullanabilir duruma gelir. Kendi kendine, herkesin yaşadığı, yaşadığı yer ve sahip olduğu şey gibi kişisel ve günlük bilgilerle anlatabilir, sorarak kişiyle kişiyle iletişim kuracak tanık olabilir. A1 seviye dil kursu

Somut ihtiyaçları karşılamaya yönelik, çok sık kullanılan ifade şekillerini ve basit cümleleri anlayabilir ve kullanabilir. Kendisini ve başkalarını tanıtabilir, başka kişilere kişisel sorular yöneltebilir ve bu tür sorulara karşılık verebilir (nerede oturdukları, kimleri tanıdıkları, nelerden hoşlandıkları vb.). Karşısındakiler yavaş ve anlaşılır konuşur ve yardımcı olurlarsa, onlarla basit şekilde anlaşabilir.

A1 Başlangıç seviyesi 100 saat sınıf eğitimi Sınırsız konuşma alanı derslerinden oluşmaktadır.   A1 seviyesinin sonunda öğrenci; basit cümleleri anlayabilir ve bunlarla kendini ifade edebilir düzeye gelmektedir. 

Temel kullanıcı yetkinliklerinin ilki A1 Elementary seviyesidir. London Biridge  ingilizce kurslarında, katılımcıların seviyesine bağlı olarak, İngilizce A1 Seviyesine başlamadan önce 2 hafta süresince beginner seviye ingilizce dersleri verilmektedir. Bu 2 haftalık süreçte genel olarak zaten bildiğiniz ama hatırlamanız gereken çok temel eğitimler verildikten sonra İngilizce A1 seviye (elementary) eğitimine katılırsınız. Genel olarak A1 seviyesindeki kullanıcılar;

Yavaş ve anlaşılır bir şekilde konuşanlar ile basit düzeyde konuşabilir.

Her zaman tekrar ettiği rutinleri, günlük ifadeleri ve temel düzeyde konuşmaları gerçekleştirebilir.

İnsanlar ile tanışabilir, başkalarını tanıştırabilir, bunun ile ilgili, nerede oturduğu, nereli olduğu gibi temel konularda sorulara cevap verebilir.

Bu seviyedeki ingilizce eğitimlerinde ingilizce’nin temel grammer yapısı, seviyeye uygun günlük konuşma yapıları ve kelime bilgisi eğitimi verilir.

İngilizce A1 Seviyesi ile ilgili daha detaylı bilgi alabileceğiniz kaynaklarımız;

A1 seviye dil kursu

İletişim